Dead Space Remake İçin Yarın Özel Bir Yayın Yapılacak

A Motive, hayranlara korku yeniden yapımı için "çok erken" bir bakış sunan Dead Space canlı yayınını duyurdu.

EA Motive’in yeni duyurulan geliştirici yayını sayesinde yaklaşmakta olan Dead Space Remake’e göz atma şansı yakalayacağız. Dead Space’in yeniden canlanacağına dair söylentiler bir süredir yaygındı ve resmi bir tanıtım fragmanı nihayet bu yazın başlarında EA Play Live sırasında yeniden yapılanmayı doğruladı. EA henüz belirli ayrıntılar vermemiş olsa da, yeniden yapım ilk oyundan biraz farklı olacak.

Dead Space serisi, 2013’ün Dead Space 3’ün piyasaya sürülmesinden bu yana yeni ana hat oyunları olmadan bir süredir uykudaydı. EA’in Mass Effect: Legendary Edition ile görülen bazı eski oyunlarını canlandırma ilgisi, hayatta kalma korku hayranlarına umut verdi. Nihayet Dead Space Remake’de duyuruldu.

Dead Space Remake

EA Play Live tanıtım fragmanı çok fazla bir şey vermese de, Dead Space hayranları yaklaşmakta olan bir Twitch canlı yayını sayesinde yeniden yapıma göz atma şansı yakalayacak. Etkinliği Twitter‘da duyuran resmi Dead Space hesabı, etkinliğin hayranlara “Dead Space’in gelişimine çok erken bir bakış” sunacağını açıkladı ancak daha fazla ayrıntı paylaşılmadı. Etkinlik, resmi Motive Studios Twitch kanalında 31 Ağustos’ta TSİ 20.00‘da gerçekleşecek.

Dead Space Remake En Erken 2022 Sonlarında

Gazeteci Jeff Grubb’a göre, Dead Space yeniden çevriminin en erken 2022’nin sonlarına kadar yayınlanmasının beklenmediğini belirtelim.

Dead Space yeniden yapımı için umutlar yüksek ve eğer başarılı olursa, Dead Space 2 ve 3’ün yeniden yapımlarına da ışık tutacak. Oyun, Clarke’ın korkunç macerasını daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçirmek için yeni nesil konsolları hedefliyor ve oyun geliştirmedeki iyileştirmelerin, yeniden yapılanmayı orijinalinden daha korkunç ve korkunç hale getirmesi muhtemel. Hayranlar, yeniden yapılanmanın alacağı yeni yön hakkında henüz çok şey bilmiyor olabilir, ancak EA’nın Dead Space’e modern yaklaşımı yakında oyunu, yepyeni bir oyuncu nesline sevdirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol