Need for Speed Heat İçerisinde Yağma Kasaları Bulunmayacak!

Need for Speed Heat'te ganimet kasaları bulunmayacak.

Electronic Arts tarafından dün yayınlanan trailer eşliğinde resmi olarak duyurulan Need for Speed Heat oyuncular tarafından merakla beklenmeye başlandı. 8 Kasım’da lansmana çıkacak olan yapım oyunculara geniş özelleştirilebilir bir içerik sunacak.

Need for Speed serisinin en yeni oyunu olarak 8 Kasım’da lansmana çıkacak olan Need for Speed Heat önce demo olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Bünyesinde farklı araç modelleri ve benzersiz pist seçenekleri ile oyunculara gerçekçi bir yarış deneyimi sunacak olan oyun adrenalin yüklü bir yapı sunacak.

Dün yaptığımız haberlerde oyun içerisinde oldukça geniş bir kişiselleştirilebilecek içeriklerin yer alacağından söz etmiştik. Bugün gelen haberler ile oyun içerisinde yağma kasalarının da olmacağı belli oldu. Altchar’ın haberine göre oyun içerisinde ganimet kutuları yer almayacakmış. Buna ek olarak EA, oyunculara araba paketleri ve özel içeriklerin yer alacağı genişleme paketleri sunacakmış. Tabii bu paketler ücretli olarak karşımıza çıkacakmış.

Önümüzdeki hafta Gamescom 2019’da da gösterilecek olan oyun en gerçekçi yarış deneyimlerinden bir tanesini sunacak. Gamescom 2019’da oyuna dair bir demo gelecek mi henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol