Aion Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı

NCSoft Yeni Bir AION Bağlantılı MMORPG Üzerinde Çalışıyor

AION evreninde geçen bir MMORPG geliyor.

Son dönemde mobil oyun sektörü giderek hız kazanırken, böyle bir atmosfer içinde hâlâ PC’ye özel MMORPG oyunlarının ölmediğini ve yeni yapımlar üzerinde çalışıldığını görmek sevindirici. Büyük geliştirici firmaların birkaçı yeni MMORPG’lere ‘yeşil ışık’ yakarken, görünüşe göre NCSoft da bunlardan birisi.

blank

Daha önce pek çok başarılı MMORPG ile karşımıza çıkan ve en çok da AION Online ile tanınan NCSoft, şu sıralar oldukça gizli yeni bir MMORPG projesi üzerinde çalışıyor. Bu yeni online oyun AION Online evreninde geçecek ve Unreal Engine 4 grafik motoruyla yapılacak. Her ne kadar oyunun AION öncesini mi, yoksa sonrasını mı anlattığını henüz bilmesek de yüzbinlerce AION oyuncusunun bu karara sevineceğini hatırlatmakta fayda var.

NCSoft tarafından bir iş ilanı yayınlanırken, yeni nesil bir konsol ve PC MMORPG oyunu için animasyoncu arandığı bilgisine yer vreildi.

Projenin kendisi elbette şu anda resmi olarak açıklanmadı fakat yakın zamanda yeni detayların ortaya çıkmasını bekliyoruz. Böyle bir dönemde büyük çaplı yeni MMORPG’lerin yapıldığını görmek gerçekten güzel.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol