NBA Playgrounds’dan Oynanış Videosu Geldi

Eğlenceli oynanışı ile ön plana çıkan NBA Playgrounds'tan yeni bir oynanış videosu geldi.

Basketbol oyunlarını sevenlerin çok fazla seçeneği bulunmuyor. Bu seçeneksizlikte yeni bir alternatif olmak için gelen NBA Playgrounds, eğlenceli grafikleri ve arkadaş ortamına çok uygun olan oynanış dinamikleriyle bir adım ön plana çıkıyor. Oyunun yayınlanmasına kısa bir süre kaldı. NBA Playgrounds, Playstation 4, Xbox Onei PC ve Nintendo Switch için piyasaya çıkacak.

Oyun eğlenceli yapısı ve karakter tasarımlarıyla NBA Jam’i hatırlatıyor ancak bir kopya ya da versiyon değil. Sadece eğlenceli ve biraz büyük kafalı komik karakterlere sahip. Oyunda hem tek kişinin oynayabileceği turnuva modu hem de arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz 2’ye 2 çok oyunculu mod bulunacak. Ayrıca çok çeşitli saha tasarımlarının da bulunacağını söyleyelim. Bu sahalarda genel olarak sokak basketbolu havası esiyor. Sahaların bir kısmını aşağıdaki ekranda yer alan videoda bulabilirsiniz.

Gelecek ay piyasaya çıkacak olan oyun, 20 Amerikan doları fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyatın ülkemize nasıl entegre edileceğini şimdilik tahmin edemiyoruz ancak 45 – 60 Türk lirası barajını geçmediği takdirde iyi bir satış rakamına ulaşacağını düşünmek hiç de zor değil.

Playstation’ın Youtube hesabından paylaşılan videoyu aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol