Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NBA 2K23 İlk Bakış Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K23 için yeni bir fragman, 2K'nın popüler basketbol simülasyon oyununun en yeni sürümü için oynanış mekaniklerini sergiledi.

NBA 2K23 çok yakında çıkış yapacak ve hayranlar 2K’in basketbol simülasyon oyununun en yeni versiyonu için heyecanlı. Oyuncular, oyunun hız artışlarını ve blokları düzeltmesinin yanı sıra hayranların yıllardır ince ayar yapmak istediği diğer birçok görsel ve mekanik üzerinde çalışmasını umuyordu.

Eylül yaklaştıkça, hayranlar oyunun grafiklerindeki ve oyun ayrıntılarındaki potansiyel iyileştirmeler konusunda giderek daha fazla heyecanlanmaya başladı. Nihayet detaylı bir NBA 2K23 fragmanı yayınlandı. Fragman, oyunda daha iyi devre arası gösterileri potansiyeli nedeniyle oyuncuların heyecan duyduğu Jabbawockeez grubundan bir dansçının çekimiyle açıldı.

NBA 2K23 İlk Bakış Fragmanı

NBA 2K23

Fragmanın geri kalanı boyunca 2K, uzaktan üçlükler, ekran sallayan smaçlar, oyuncu kutlamaları ve çok daha fazlası için animasyonlar sergiledi. Bunların tümünün önceki oyunlara göre çok daha akıcı göründüğünü söylesek yanlış olmaz. Ayrıca Steph Curry, Giannis Antetokounmpo, James Harden, Ja Morant, LeBron James ve daha birçok favori oyuncuyu da görme şansı yakaladık.

Görünüşe göre bu sefer NBA 2K23’ün kapağında öne çıkan basketbolcu Phoenix Suns’tan Devin Booker olacak. NBA 2K serisi 1999’da başladığından beri, her yeni oyunun kutu kapağında rol alacak profesyonel bir basketbol oyuncusu seçmek bir gelenek haline geldi. Allen Iverson, serinin ilk kapak yıldızı olarak görev yaptı ve o zamandan beri 2K, NBA’in geçmiş ve şimdiki en büyük oyuncuları arasından yenilerini seçti.

Kobe Bryant’ın ölümünün ardından 2K, efsanevi Laker’ın onuruna NBA 2K21’in Mamba Forever Edition’ı yayınladı. Geçen yıl, WNBA’nın 25. yıldönümü şerefine, ilk WNBA Sürümü yayınlandı. Bu sürüm GameStop’a özeldi ve kutu resminde Candace Parker’ı içeriyordu. Bu yıl 2K, Seattle Storm’dan Sue Bird ve Phoenix Mercury’den Diana Taurasi’nin kapağı paylaştığı NBA 2K23’ün WNBA versiyonunun yayınlanmasıyla bu geleneği sürdürecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.