Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NBA 2K23 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Efsanevi NBA yıldızı, Michael Jordan Edition ve Championship Edition için kapak yıldızı olacak. Ön siparişler 7 Temmuz'da başlayacak.

NBA 2K23 çıkış tarihi, fiyatı ve kapak yıldızı belli oldu. Efsanevi isim Michael Jordan, oyunun özel sürümlerinin kapağında yer alacak. Ayrıca oyun hem PS4 hem PS5 için onaylandı. Yani Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye de gelecek ve çapraz nesil bir oyun olacak. Bu arada içeriğimize geçmeden önce NBA 2K22’nin Game Pass’e eklendiğini de hatırlatalım.

NBA 2K23 Championship Edition, oyunun kendisi ve henüz adlandırılmamış diğer birçok özelliğin yanı sıra oyunculara NBA League Pass aboneliği de verecek. League Pass video oyunu aracılığıyla ilk kez kullanıcılara sunulacak. Bu sınırlı sürüm, oyunculara, dahil 12 aylık NBA League Pass aboneliği ile sezon boyunca sahada aksiyon yakalama fırsatı da sunacak.

NBA 2K23 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

NBA 2K23 Çıkış Tarihi

NBA 2K23 ile hayranların kariyerinden 15 önemli an içinde yer alabilecekleri The Jordan Challenge da geri dönecek. NBA 2K11’deki on orijinal Challenge, eklenen beş yeni an ile yeniden inşa edilecek. Kolej, NBA ve Team USA kariyerlerini deneyimlerken aynı zamanda takım arkadaşlarından, rakiplerinden ve daha fazlasından özel skeçler ve yorumları görüntüleyebileceksiniz.

NBA 2K23 çıkış tarihi 9 Eylül 2022 olarak açıklandı. The Jordan Challenge ile ilgili ek ayrıntılar bu yaz gelecek. Standard ve Digital Deluxe Edition kapak yıldızları ise 7 Temmuz’da açıklanacak ve bu da ön siparişlerin yayınlandığı tarih olacak. Oyunun Türkiye fiyatı ve yeni kapak yıldızlarını kaçırmamak için takipte kalın! Ayrıca Türkçe fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.