Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NBA 2K22 Locker Codes – Tüm Aktif Kodlar

NBA 2K22 Locker Kodları sayesinde takımınızı geliştirmek için ücretsiz MyTEAM jetonları kazanabilirsiniz. Bu yazımızda, şu anda aktif olan tüm kodları sizlerle paylaşıyoruz.

Yakın zamanda çıkış tarihi belli olan NBA 2K23 için heyecanlı bekleyiş sürerken, NBA 2K22 Locker Codes listesine yeni promosyon kodları eklenmeye devam ediyor. Kısa süre önce oyunculara ücretsiz jetonlar kazandıracak yepyeni bir kod paylaşıldı. Kariyer modundaki takımınızı geliştirmenize yardımcı olan bu jetonlar, MyTEAM için çok büyük bir önem taşıyor.

Yayınlanan yeni NBA 2K22 Dolap Kodu, ücretsiz 100 MyTEAM jetonu kazandırıyor. 100 jeton almak için SEASON-8-MyTEAM-100-TOKENS kodunu girin ve kullanmak için Rewards merkezine gidin. 25 Temmuz 2022 tarihinde sona ereceği için bu NBA 2K22 kodunu hızlı bir şekilde girmeyi ihmal etmeyin.

Buna ek olarak, ne kadar süreceklerinden emin olmadığımız iki promosyon kodu daha bulunuyor: FOREVER-CODE-FROM-ASK-A-DEV ve ASK-A-DEV-ZERO-GRAVITY. Bu kodlardan birinin adı ‘forever’ yani sonsuz olduğu için, süresiz olma ihtimali var, ancak yine de kesin olarak konuşmak mümkün değil.

NBA 2K22 Locker Codes Nasıl Girilir?

NBA 2K22 Locker Codes

NBA 2K22 Locker Codes, ücretsiz öğeler ve jetonlar kazandırdığı için MyTEAM oyuncuları için çok değerlidir. Fakat bu kodları girme ve kullanma yöntemi herkes tarafından bilinmiyor. Aşağıdaki adımları izleyerek promosyon kodlarını girebilirsiniz:

  1. MyTEAM’e girin ve Ana Sayfa sekmesinde kalın.
  2. Sağ alttaki MyTEAM Topluluk Merkezi’ni (Community Hub) seçin
  3. Sol alttaki Locker Code’u seçin
  4. Kodu girin.

Eğer kodları girdikten sonra ödülleri envanterinizde göremiyorsanız, moddan çıkın ve tekrar girin. Bu arada kodları büyük veya küçük harfte yazmanızın bir önemi yok. Sadece aradaki çizgileri unutmayın yeter.

Bu arada Amazon Prime Gaming de bir adet Dolap Kodu veriyor. Paket içeriğinde 1x Özel 6. Sezon MyTEAM Süper Paketi (en az 1 oyuncu kartı dâhil), 1x 2HR İki Kat XP Parası ve 1x Özel MyPLAYER Tişörtü yer alıyor. Söz konusu kod 10 gün içinde sona ereceği için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.