NBA 2K22 Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi ve Fiyatı

En çok satan NBA simülasyon oyunu serisinin bir sonraki halkası olan NBA 2K22, resmi olarak duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatına haberimizden ulaşabilirsiniz.

2K Sports, heyecanla beklenen NBA 2K22 için resmi duyuruyu nihayet yaptı. Oyunun Standard Edition ve Cross-Gen Digital Bundle sürümlerinin kapağında, iki kez NBA All-Star kadrosuna seçilen Sloven yıldız Luka Doncic yer alacak. Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki ve Kevin Durant ise NBA 75th Anniversary Edition kapağını süsleyecekler.

Dallas Mavericks’te forma giyen Doncic, NBA 2K22’nin küresel kapağında yer almanın kendisi için büyük bir onur olduğunu söyledi. “Sloven bayrağının renklerini onurlandıran özel bir kapakta ülkemi temsil etmekten gurur duyuyorum” diyen 22 yaşındaki oyun kurucu, sözlerine şöyle devam etti:

“Basketbol bana çok şey verdi ve bu yıl dünyanın dört bir yanındaki küçük çocukların hayatlarına dokunmak için 2K Foundations ile birlikte çalışmaktan ve yardımda bulunmaktan heyecan duyuyorum”

NBA 2K22, Üç Farklı Sürüme Sahip Olacak

NBA 2K22 çıkış tarihi

NBA 2K22, bu yıl dijital ve fiziksel formatlarda üç farklı sürüme sahip olacak: Standard Edition, Cross-Gen Digital Bundle ve NBA 75th Anniversary Edition.

Standart Sürüm, önceki nesil platformlarda (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC) ve yeni nesil konsollarda (PlayStation 5 ve Xbox Series X / S) oynanabilecek. Cross-Gen Digital Bundle ise oyunculara aynı PlayStation ve Xbox konsolları içinde önceki ve yeni nesillerde Standard Edition’a erişim imkanı tanıyacak.

Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki ve Kevin Durant gibi üç NBA efsanesinin kapağında yer alacağı NBA 75th Anniversary Edition, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S, Nintendo Switch ve PC için mevcut olacak.

NBA 2K22 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bugün itibarıyla ön siparişe açılan NBA 2K22, 10 Eylül 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Switch için piyasaya sürülecek. Oyunun konsol fiyatları henüz belli olmadı, ancak Standart Sürüm Steam’de 429,00 TL‘ye satılacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol