NBA 2K20’nin En İyi Oyuncuları Belli Oldu!

NBA 2K20 içerisinde yer alan en iyi oyuncuların isimleri belli oldu.

Oyunculara gerçekçi bir basketbol deneyimi sunacak olan NBA 2K20 ön siparişlerde satışlarına devam ederken bugün oyun içerisinde yer alan en iyi sporcuların isimleri paylaşıldı. Listenin ilk sırasında LAL takımından LeBron James yer alıyor.

Üç farklı paket halinde hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan NBA 2K20 gerçekçi yapısı ile serinin diğer oyunlarından çok farklı olacak. Detaylı içeriklerin ve daha gerçekçi sporcu modellemelerinin yer alacağı oyunda maçlar hiç olmadığı kadar eğlenceli ve rekabet dolu bir ortamda yapılacak. Çeşitli oyun modları ile gerçek oyunculara karşı da maçlar yapabileceğimiz oyunda en iyi sporcular ile maçlara katılabileceğiz.

Bugün GameInformer’ın yapmış olduğu haberde NBA 2K20’nın en iyi oyuncularının yer aldığı bir liste paylaşılmış. Liste içerisinde birbirinden ünlü ve yetenekli oyuncular yer alırken listenin ilk sırasında yer alan oyuncu 97 puanla LeBron James oldu. LAL takımından yüksek bir performans gösteren LeBron James basketbol severler tarafından yakından tanınıyor.

Listenin 2’nci sırasında yer alan isimde tıpkı LeBron gibi 97 puana sahip ve bu isim LAC takımından Kawhi Leonard oluyor. Listenin 3’ncü sırasında yer alan isim ise MIL takımından 96 puanla Giannis Antetokounmpo oluyor.

1 Yorum

  1. Westbrook OKC Değil HOU olacak 🙂

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol