NBA 2K18’in Yeni Fragmanı Paylaşıldı

Amerika Birleşik Devletinde yaşayanların, hemen hemen herkesin takip ettiği basketbol dünyasının, dijital oyunu olarak karşımıza gelecek olan 2k18'in yeni fragmanı paylaşıldı. Oyunun yayınlanacağı tarih ise haberimizin içerisinde.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Özellikle, Amerika Birleşik Devletleri tarafında, çokça takip edilen bir spor dalı olan basketbol oyunlarının her geçer zaman yenisi internet dünyasına ekleniyor. Basketbol sporunun, teknolojik birimi olan NBA 2K, EA Sports’un başka bir spor dalı olan futbolda FİFA ile PES ile ilgilenmesi gibi bir durum bu. Gerçek hayattaki gibi tıpa tıp, bizlere basketbolun verdiği zevkleri sanal dünyada yaşatan 2K Sports, yeni gözdesi NBA 2K18’de bizlere güzel şeyler hazırlamış ve bizleri güzel şeyler bekliyor gibi gözüküyor. Basketbol hayranları için bu durum daha güzel bir habere dönüşüyor tabii ki de.

blank

Bu gün yayınlanan yeni fragmana göz atacak olursak, oyun içerisinden görsel açıdan net bir şekilde bilgi alabiliriz.  Özellikle grafik ve animasyonlarını merak edenler var ise, bu merakınızı yeni yayımlanan fragmanda giderebilirsiniz. Bütün oyuncuları, son derece profesyonel bir biçimde oyuna uyarlayan 2k Sports, son derece gerçekçi bir oyun sunmuş adeta bizlere.  Tarihsel olarak 15 Eylül’de Xbox One, PlayStation ve PC platformlarında yayınlanması bekleniliyor.  Aşağıda ise yayımlanan yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol