Naraka Bladepoint, PlayStation 5’e Gelecek

24 Entertainment, 60 oyunculu aksiyon Battle Royale oyunu Naraka Bladepoint'i, PlayStation 5 dahil olmak üzere konsollar için yayınlayacağını duyurdu. Diğer konsollar açıklanmadı.

Naraka Bladepoint, bilgisayar oyuncuları için hem Epic Games Store hem de Steam üzerinden 12 Ağustos‘ta satışa çıkacak. Türkçe dil desteği ile gelecek olan oyunun, temel versiyonu 129 TL olarak açıklandı.

Yayıncı NetEase Games PlayStation 5 dahil olmak üzere oyunun konsollara da çıkış yapacağı duyuruldu. Maalesef herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Naraka Bladepoint

Naraka Bladepoint Neler Sunacak?

Naraka Bladepoint, yakın dövüşe odaklanan ve tanınmış Ubisoft yapımı For Honor’a benzeyen çevrimiçi bir aksiyon oyunu olacak.

Naraka’da görüş açımız üçüncü şahıs bakış açısı olacak. Oyun, yakın dövüş silahlarının kullanımını temel alacak ve asıl amacımız elbette rakiplerimizi yenmek olacak. Daha da önemlisi, savaş her zaman eşit kurallarda gerçekleşmeyecek, bazı durumlarda sayısal üstünlüğü kullanabilecek ve ayrıca gizli saldırılarla rakipleri ortadan kaldırabileceğiz.

24 Entertainment, oyunda kullanılan dövüş sisteminin, ritim duygusunu ve saldırıları doğru zamanda engelleme, engelleme ve kaçınmayı gerektireceğini vurguladı. Burada belirli saldırı animasyonlarının bilgisi çok önemli olacak, farklı silahlar farklı hız ve güçle tepki verecek.

Geliştirici ekip, Naraka Bladepoint‘i parkur sistemi kullanan bir keşif sistemiyle de zenginleştirdi. Oyuncuların emrinde, normalde karakterlerinin ulaşamayacağı bir yere anında ulaşmak için kullanabilecekleri bir ip kancası olacak. Ayrıca duvarlardaki çıkıntılı unsurlara tutunarak asılabilecek ve hatta dikey yüzeylerde koşabileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol