Naraka Bladepoint ile Bruce Lee İşbirliği Duyuruldu

Naraka Bladepoint'te önümüzdeki hafta bol bol etkinlik olacak. Oyun, yeni bir güncellemenin yanı sıra Bruce Lee ile bir işbirliği etkinliği ve ücretsiz bir hafta sonu oynama kampanyası sunacak.

Studio 24 Entertainment, önümüzdeki haftalarda Naraka Bladepoint hayranlarını nelerin beklediğini açıkladı. Diğer şeylerin yanı sıra oyuna Bruce Lee ile ilgili birçok unsur eklenecek. Önce yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bunu uygulamak için oyunun sunucuları bu gece gece yarısı kapatılacak. Oyun dört saat sonra yeniden başlayacak.

Güncelleme ile Naraka Bladepoint‘te bulunan silah türlerinin listesi bir nunchaku ile genişletilecek. Ayrıca, normal ve yüksek olmak üzere iki zorluk seviyesinde mevcut olacak olan botlara karşı savaşma seçeneği de olacak. Tüm bunların yanı sıra birçok başka etkinlik de olacak.

Naraka Bladepoint x Bruce Lee İşbirliği

Naraka Bladepoint

Ayrıca karakter ve eşya dengesinde hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler olacak. Haritanın birçok bölümü ek unsurlarla güzelleştirilecek ve geliştirilecek. Ayrıca Tianhai, Yueshan, Kurumi ve Valda, Bruce Lee’nin kostümlerinden ilham alan görünümler alacak. Tarka Ji, Temulch, Viper Ning ve Matari de daha sonraki bir tarihte benzer kıyafetler alacak.

Ayrıca, Martial Artistseven yarın başlayacak ve 22 Aralık’a kadar sürecek. Etkinlik sırasında (her ayın farklı bir gününde) oyuna beş kez giriş yaparsanız, özel bir saç modeli şeklinde ödüller alacaksınız ve nunchaku görünümü (Bruce Lee’nin filmlerinde modellenmiştir) kazanacaksınız. Paralel olarak, toplanan kaynaklara ve ganimete bonus sağlayan etkinlikler düzenlenecek.

Naraka Bladepoint Ücretsiz Hafta Sonu

Naraka Bladepoint

Bir diğer cazibe merkezi ise 17-21 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek ücretsiz bir hafta sonu olacak. Ayrıca diğer oyunlarla birlikte iki işbirliği daha olacak. Viper Ning karakteri yakında Fall Guys: Ultimate Knockout’ta görünecek ve Shadow Warrior 3 Raikou’nun katanası için bir görünüm alacak. Öte yandan, ikincisinden gelen Shuriken Spitter silahı ve Hoji maskesi Naraka Bladepoint’e eklenecek.

Naraka Bladepoint bu yıl 12 Ağustos’ta piyasaya sürüldü ve sadece PC’de mevcut. Oyun gerçek bir hit oldu ve hala büyük bir popülerliğe sahip. Dün, günün en sıcak anında oyunu Steam’de 128 bin kişi oynadı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol