Naraka Bladepoint İçin Bloodsport Güncellemesi Yayınlandı

Naraka: Bladepoint için en son güncelleme, aynı isimli filminden ilham alan yeni 1v1 yakın dövüş modu Bloodsport'u oyuna ekledi.

En son Naraka Bladepoint güncellemesi, aynı adlı filmden ilham alan yeni 1v1 Bloodsport oyun modunu tanıttı. Battle Royale temasına farklı bir tat katan Naraka: Bladepoint, güncellemelerinin hem oynanışı hem de dünyasını genişletmeye ve geliştirmeye devam etmesiyle, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncular arasında fazlasıyla popüler oldu.

Bloodsport

Naraka Konsollara da Çıkış Yapacak

Naraka: Bladepoint‘in eylül ayı sonlarında yeni bir itibar sisteminin yanı sıra Koi Bonanza etkinliğini de ekleyen son güncellemesinden bu yana çok uzun zaman geçmedi. Oyun, ağustos ayında PC’ye ilk geldiğinden beri çok sayıda oyun güncellemesi ve iyileştirmesi aldı. Ayrıca geliştirici 24 Entertainment, güncellemelere hiç ara vermedi.

Naraka: Bladepoint, dikey harita tasarımları, çengelli kancaları, parkur hareketleri ve oyuncuların rakiplerini alt edebilecekleri bir dizi dinamik ve güçlü silahı sayesinde şimdiden piyasadaki en heyecan verici Battle Royale oyunlarından biri olarak kendini sağlamlaştırdı. PC’deki başarısının ardından Naraka: Bladepoint gelecekte bir noktada konsollara gelecek ve aksiyon dolu maçlarıyla daha da fazla oyuncuyu tanıştıracak.

Bloodsport

Naraka Bladepoint: Bloodsport Nedir?

Naraka: Bladepoint’in yeni Bloodsport modu, 1988 yapımı dövüş sanatları filmine saygı duruşunda bulundu ve yalnızca yakın dövüş kullanarak ölümüne dövüşebileceğimiz bir modu oyuna ekledi.

Oyuncular 16 rakipten oluşan bir halkaya katılacak ve Bloodsport finallerinde yer almak için her 1v1 maçı kazanmaları gerekecek. Ölümcül yeni mod, kahramanları ve silahları yeniden kullanamayan oyuncularla gerçek bir beceri testi olacak.

Oyuncular, her turdan önce seçeceği aynı kahramanı veya silahı, son tur başlayana kadar kullanamayacak. Becerileriniz size son tura erişim sağlıyorsa, finalde üç kişi arasında inanılmaz bir mücadele yaşanacak.

Yarışmacılar ayrıca nihai yeteneklerin devre dışı bırakıldığı tur başına 75 saniyelik bir zaman sınırı ile mücadele etmek zorunda kalacak. Yakın dövüş dirençleri de artırılacak, bu da bunu bugüne kadarki en zorlu beceri testlerinden biri haline getirecek.

Bloodsport, oyunu yeterince zorlayıcı bulmayanlar arasında sıkı bir favori olacak. Naraka: Bladepoint zaten zor bir oyun ancak oyuncular Bloodsport’ta sınırlarını zorlayabilecek. Oyuncular son turlarda berabere kalırsa, kazanan en çok kimin hasar verdiğine göre belirlenecek. Bu da başka bir beraberlikle sonuçlanırsa kazanan, kalan en yüksek sağlık ve zırha sahip olan oyuncu olacak. Yani kendinizi savunmak, bir oyuncunun stratejisi için saldırılarını yapmak kadar önemli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol