Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Naraka Bladepoint 40 Milyon Oyuncuya Ulaştı

NetEase, aksiyon battle royale oyununun Ağustos 2021'deki lansmanından bu yana tüm platformlarda 40 milyon oyuncuyu aştığını duyurdu.

Dövüş sanatlarından ilham alan ve tamamen yakın dövüş mücadelesine odaklanması sebebiyle diğer battle royale oyunlarından farklı bir konuma yerleşen Naraka Bladepoint, Steam’de en çok oynanan listelerinin üst sıralarına da yerleşti. Konsollarda da bulunan oyunun yalnızca Steam’deki aktif oyuncu sayısı 200 bin ila 250 bin oyuncu arasında sabitlendi.

NetEase, iki yıl önce Ağustos 2021’de PC lansmanından bu yana Naraka: Bladepoint’in 40 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını duyurdu. Şirket bunu oyunun aktif e-spor varlığına, yeni kahramanlar ve silahlara ek olarak çapraz etkinlikler ve hatta geçen yıl gelen 3 oyunculu bir kampanyayı da içeren tutarlı içerik güncellemelerine bağladı.

Naraka Bladepoint Oynaması Ücretsiz Modele Geçmişti

Naraka Bladepoint 40 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Çıkışından itibaren uzun bir süre ücretli satılan oyun, bu yılın yaz aylarında oynaması ücretsiz modele geçiş yaptı. Bu sayede de oyuncu sayısını inanılmaz düzeylerde artırmayı başaran oyunun aktif oyuncu sayısı iyice arttı. Oyunu oynaması ücretsiz modele geçmeden önce satın alanlar, hangi sürüme sahip olduklarına bağlı olarak 1.960 ila 4.960 altın sahibi oldu.

Güncellemeler ile düzenli olarak beslenen Naraka Bladepoint‘in 2024 yılında da bol bol güncelleme almasını bekliyoruz. Oyunun yeni içerikler, 19 Aralık‘taki bir sonraki Naraka Fest etkinliğinde paylaşılacak. Son olarak, PC platformunun yanı sıra oyunun Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında da yer aldığının altını çizelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.