My Friend Pedro 2 Nisan’da PlayStation 4’e Gelecek

My Friend Pedro'nun PS4 sürümü 2 Nisan'da lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Şubat 2020’de PEGI üzerinde PlayStation 4 platformu için derecelendirilen My Friend Pedro bu sızıntı ile konsol oyuncularını heyecanlandırmıştı. Bugün gelen haberler ile oyunun PS4’e geleceği netleşti ve çıkış tarihi ortaya çıktı.

blank

Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformunda 1 milyondan fazla kopya satmayı başaran My Friend Pedro 2019’un Haziran ayından bu yana oynanmaya devam ediliyor. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım geçtiğimiz aylarda PS4 için de sızdırılmıştı. Bugün oyunla ilgili yeni detaylar geldi.

Gematsu’nun yapmış olduğu habere göre My Friend Pedro’nun PlayStation 4 sürümü 2 Nisan’da lansmana çıkacakmış. Habere göre yayıncı Devolver Digital ve geliştirici DeadToast Entertainment yapımın 2 Nisan’da PS4 için piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıklamışlar. Steam üzerinde 32.00 TL olarak satışlarına devam eden yapımın PS4 sürümünün nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı henüz bilinmiyormuş.

Güncellenmiş olarak PS4’e geleceği bilinen yapım henüz PlayStation Store üzerinde de henüz görünmüyor.

Oyunun fiyat etiketi ve PlayStation sürümü hakkında bilgiler geldikçe haberlerimizde yer bulmaya devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol