My Free Farm 2 Steam’de Yayınlandı!

My Free Farm 2 Steam'de oynaması ücretsiz olarak yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Android platformunda oynanan My Free Farm 2 bugün Steam’de bilgisayar oyuncularına da sunuldu. Oynaması ücretsiz olarak yayınlanan oyunda çiftçilik hayatına giriş yapacağız.

Upjers tarafından geliştirilen My Free Farm 2’de oldukça kaliteli grafikler bulunuyor. İçerik bakımından gayet hoş bir görünüm ile oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatacak olan My Free Farm 2’de kendi çiftlik alanımızı oluşturacak, meyve ve sebze ekebilecek, hayvanlar besleyebileceğiz. Tek oyunculu bir moda sahip olan oyunda çiftliğimiz etrafını dilediğimiz gibi süsleyebilecek, hayvanlarımız için barınacak yer yapabilecek ve yeni mekanlar inşa edebileceğiz. Oyun içerisinde birçok farklı tohum çeşidi yer alıyor. Dilediğiniz tohumu ekebilir ve piyasadaki fiyatına göre satışları gerçekleştirebilirsiniz.

Ektiğiniz tohumların çabuk filizlenmesini istiyorsanız sulama ve gübreleme işlemlerini zamanında yapmanız gerekiyor. Oyundaki tohumların ne zaman filizleneceği birbirlerine göre farklılıklar göstermektedir. Gece gündüz döngüsü ile daha gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkan My Free Farm 2’de komşu çiftliklere gidebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayan oyunda dilerseniz göletlerde balık avlayabilir ya da yetiştirebilirsiniz.

My Free Farm 2 Steam’de Türkçe dil desteği ile oynaması ücretsiz olarak yayınlandı.

Minimum İşletim Sistemi

İşletim Sistemi: Windows 7 or newer

İşlemci: Intel Pentium 4

Bellek: 2 GB RAM

Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol