Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Multiversus Açık Beta Kayıtları Duyuruldu

Kapalı alfa katılımcıları, 19 Temmuz'da açık betaya erken erişim kazanacak. Betadaki ilerleme ve kilit açmalar da tam sürüme taşınacak.

Player First Games, MultiVersus için açık betanın 26 Temmuz’da yayına gireceğini duyurdu. Beta, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC oyuncuları için ücretsiz olacak. Kapalı alfa oyuncularına 19 Temmuz’dan itibaren oyuna erken erişim olarak erişme şansı da verilecek.

Kurucu ortak ve oyun direktörü Tony Huynh, açık betadaki ilerlemenin ve kilidinin tam sürüme taşınacağını da belirtti. Önümüzdeki aylarda yeni haritalar, yeni karakterler ve yeni kozmetikler olacak. Resmi web sitesinin yakında açık beta erken erişim hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olmasını bekliyoruz, bizi takip etmeye devam edin ve oyuna kayıt olmayı unutmayın.

Multiversus Oynaması Ücretsiz Olacak

Multiversus

MultiVersus, çeşitli Warner Bros mülklerinden kahramanlar ve kötüler içeren bir platform dövüş oyunu olacak. Bunlar arasında Adventure Time’dan Finn ve Jake, DC Universe’den Süpermen, Batman, Harley Quinn ve Wonder Woman, Game of Thrones’tan Arya Stark gibi daha birçok karakter yer alacak. Oyun modları arasında 2v2, 1v1 ve Herkes tek bulunacak. Tabii ki birçok arena seçeneği de olacak.

Multiversus hem açık beta sürecinde hem de tam sürümde herkes için oynaması ücretsiz olacak. Her karakter, özelleştirilebilir hareket setine sahip olacak. Wonder Woman’ın en güçlü silahı Kement of Truth saldırısının Shaggy ve onun sandviç mermisiyle eşleştirilmesinden, Arya Stark’ın Superman’in lazer saldırısından kaçınmak için yüz değiştirme yeteneğini kullanılmasına kadar, şaşırtıcı takım kombinasyonları ve eşleşmeler olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.