Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus’a Arcade Modu ve Black Adam Geldi

Warner Bros'un platform dövüş oyunundaki güç dengeleri, Black Adam'ın gelişi ile tamamen değişecek.

Black Adam bugün Multiversus‘a yepyeni bir Arcade moduyla birlikte geldi. Elektrik saldırıları ve uçuş gücü ile yavaş ama sert bir süper kahraman ile oynamak istiyorsanız, Black Adam tam size göre bir karakter olacak.

Black Adam, sürekli hasar verebilen yıldırım yeteneklerine sahip, saldırı tipi bir karakter olacak. Yavaş hareket edecek ancak büyük isabet kutuları ile aynı oranda büyük hasar verecek. Rakiplerini elektrik saldırılarıyla şok edebilecek, düşman mermilerini engellemek için güç alanları oluşturabilecek ve kaçmak veya kurtulmak için uçabilecek. Black Adam, düşmanlar arasında zincirleme yapabilen elektrikli bir top gibi bazı menzilli saldırılara bile sahip.

MultiVersus’a Arcade Modu Eklendi

MultiVersus

Black Adam aslında MultiVersus’a daha erken gelecekti ancak belirtilmeyen sorunları düzeltmek için ertelendi. Black Adam’ın tam olarak ne zaman geleceğine dair bir bilgi yoktu ancak erteleme yalnızca birkaç gün sürdü. Açıkça yakın zamanda yayınlanan filmle bir bağlantı olmasına rağmen, Black Adam’ın oyundaki görünümü Dwayne “The Rock” Johnson’dan çok çizgi romanlardan alındı.

Oyuncular ayrıca, oyunun varsayılan tasarımını tanımlayan devasa pelerini kaldıran ve bunun yerine altın bir kuşağı tercih eden Comic Classic Black Adam görünümünü ise Multiversus mağazasından alabilecek.

Arcade modunun ise üç zorluk seviyesi olacak ve bir arkadaşınızla birlikte mücadele edilebilecek. Oyunculara YZ düşmanlarıyla savaşma ve oyun içi ödüller kazanma hedeflerine ulaşma görevi verecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.