Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus, Black Adam Çıkış Tarihini Erteledi

Player First Games, MultiVersus kadrosuna katılması planlanan bir sonraki karakter olan Black Adam'ın henüz çıkış yapmaya hazır olmadığını doğruladı.

Player First Games, Black Adam’ın MultiVersus’taki çıkışının ertelendiğini duyurdu. Oyun, son birkaç aydaki yeni karakter yayınlarıyla ilgili olarak olumlu geri bildirimler aldı. Rick, Morty, Gizmo ve Stripe ile oyunun kadrosu şimdiden hızla büyüdü. Bununla birlikte, bu tür bir tempoyu yönetmek kolay değil, bu nedenle Black Adam’ın ertelenmesine şaşırmadık.

Black Adam, MultiVersus için yeni bir karakter olarak olarak uzun zamandır tanıtılıyordu ve belki de oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana en çok beklenen karakterdi. Black Adam, Stripe of Gremlins ile birlikte oyunun 1. Sezonunun lansman sonrası planlarının duyurulmasıyla onaylanan iki karakterden biriydi. The Rock’ın şimdi sinemalarda oynadığı yeni Black Adam filmi yüzünden karakterin öne çıkarılması sürpriz değil.

Black Adam MultiVersus’a Ne Zaman Eklenecek?

MultiVersus

Ne yazık ki, Black Adam’ın MultiVersus versiyonu, filmin sinemalardaki gösteriminin başlangıcını kaçıracak. Twitter’da paylaşılan bir gönderide, Player First Games’teki geliştirme ekibi, Black Adam’ın piyasaya sürülmeye “tamamen hazır olmadığını” doğruladı. Mesaja saldıran kısa bir video, Black Adam’ın oyun içinde “Lejyonlarınıza katılmaya henüz hazır değilim” demesiyle ortaya çıktı.

Ek bilgi sağlanmadı, bu nedenle gecikmenin ne kadar uzun süreceği veya Black Adam’ın kadroya resmi olarak ne zaman katılacağı belli değil. Black Adam’ın önceki çıkış tarihine göre karakter bu hafta çıkış yapacaktı ki bunun 27 Ekim ya da 28 Ekim olması gerekiyordu.

Bu, MultiVersus’un Arcade Modunun bu hafta da başlayacağının onaylanmasının yanı sıra Twitter’da da duyuruldu. Arcade Mode‘un durumuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmamakla birlikte, Black Adam ile birlikte ertelendiği ve böylece Player First Games’in tek bir ana yamanın parçası olarak birlikte yayınlayabilmesi için ertelendiğini varsayıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.