Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus Sezon 1 ile Dereceli Dövüşler Başlıyor!

MultiVersus, EVO 2022 sırasında Klasik Arcade ve Dereceli modu da dahil olmak üzere Sezon 1'den neler bekleyebileceğinize dair bir duyuru yayınladı.

Dövüş oyunu turnuvası EVO 2022’de, MultiVersus Sezon 1 başladığında oyuncuların neler bekleyebileceklerine dair bazı yeni bilgiler yayınlandı. Bazı detaylar zaten bilinirken, Arcade ve Dereceli oyun modları ise yeni ortaya çıktı.

Arcade modu hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı ancak büyük olasılıkla sürekli artan bir zorluk içerisinde botlar ile savaşacağımız bir oyun modu olacak. Öte yandan, dereceli mod ise diğer tüm çevrimiçi yapımlardan alışık olduğumuz şekilde olacak. Normal oyun modunda bile zaten rekabete odaklanan bu yapıma ek olarak bu kadar erken şekilde Dereceli Mod gelmesi ise çok güzel duyuru oldu.

MultiVersus Sezon 1 İçerikleri Neler?

MultiVersus Sezon 1

MultiVersus’un ilk sezonu ayrıca Rick and Morty’nin vurgulandığı yeni karakterlerin yanı sıra bir dizi yeni kozmetik de getirecek. Bunlar, Valkyrie kıyafeti içinde Robin ve Bugs Bunny gibi giyinmiş Le’Bron da dahil olmak üzere simgeler, afişler ve karakter çeşitlerini içerecek.

MultiVersus Sezon 1 Battle Pass, oynayarak açabileceğiniz 50 seviyeye sahip olacak. Bu yüzden yukarıda belirttiğimiz birkaç kozmetik, yeni güncelleme ile gelecek olanların yanında buzdağının sadece görünen kısmı.

Oyunun ilk sezonu yakın zamanda Ağustos ayının başından itibaren ertelendi ve sezon öncesi Beta aşaması 15 Ağustos’a kadar uzatıldı. Bu duyuru Sezon 1’in ne zaman geleceğini açıklamadı, sadece tarihin “çok yakında” açıklanacağını belirtmekle yetindi.

MultiVersus henüz ilk sezonunu bile yayınlamadı ancak EVO 2022’deki en iyi dövüş oyunları arasına çoktan katıldı. Bu duyuru, Nakat ve Void’in oyun için ilk EVO şampiyonları olmaya devam edeceği ilk 8’den hemen önce yapıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.