Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Birçok Yeni Multiversus Karakteri Sızdırıldı

MultiVersus'un beta sürecinde birçok karakter ortaya çıkmıştı ancak tam sürümle gelecek birçok yeni karakteri daha öğrendik.

MultiVersus, Super Smash Bros’a benzer şekilde ünlü karakterlerin savaştığı bir dövüş oyunu olacak. Super Smash’in piyasaya sürülmesinden bu yana, Brawlhalla ve Nickelodoen All-Star Brawl dahil olmak üzere birçok oyun başarılı formülü yeniden yaratmaya çalıştı. değişen başarı. Proje, Warner Media’nın ünlü karakterlerini içereceği için oldukça merak uyandıran bir yapım.

Geçtiğimiz hafta sonu MultiVersus, hayranların bu Temmuz’da gelecek olan açık beta beklentisiyle oynaması için kapalı bir alfa testi başlattı ve oyuncular şimdiden kadroya hangi ek karakterlerin ekleneceğini aramaya başladı. En son oyuna üç yeni karakter katılmıştı. Bugün ise oyuna eklenecek yeni ünlü karakterlerden bazılarını daha öğrenme şansı yakaladık.

Multiversus’a LeBron James’te Katılacak

Multiversus
Oyun içerisinden bir sahne.

Kadroya ekleneceği iddia edilen yeni karakterler Reddit‘teki bir gönderide derlendi ve gerçekten de şaşırtıcı isimler mevcut. Pickle Rick, Ultra Instinct Shaggy ile birlikte oyuna eklenen esprili karakterlerden bir tanesi olacak. Ayrıca, Space Jam: A New Legacy’de yer alan ünlü basketbolcu LeBron James‘te oyuna dahil edilecek karakterlerden olacak.

LeBron ve Pickle Rick karakter sızıntılarıyla ortaya çıkarken, MultiVersus’un tanıtımlarında da bazı karakterler gördük. Joker, Black Adam ve Godzilla‘nın da oyuna ekleneceği kesinleşti. Godzilla’yı oynanabilir bir karakter olarak dahil etmek zor olsa da, bir şekilde oyuna dahil olacak. Joker ve Black Adam kolayca oynanabilir karakterler olabilir ve Injustice gibi diğer dövüş oyunlarında onları zaten gördük.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.