Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Henüz beta aşamasında olmasına rağmen, MultiVersus 10 milyon oyuncuya ulaştı.

Oynaması ücretsiz bir oyun olarak statüsü göz önüne alındığında, MultiVersus‘un popülerliğini satış rakamlarına göre değerlendiremiyoruz çünkü oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Bununla birlikte, oyunun henüz beta aşamasında olmasına rağmen, şimdiden 10 milyon oyuncuya ulaştığı için başarılı bir oyun olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bu bilgi, yüksek profilli çok oyunculu oyunları ve istatistiklerini takip eden Tracker Network‘ten geldi. Biz bu haberi yazarken PlayStation, Xbox ve PC platformlarında tam olarak 10.292.969 bireysel MultiVersus hesabı mevcut. Bu nedenle bir hata payı olsa bile, oyunun hala beta sürümünde olduğu ve yalnızca 26 Temmuz’dan beri herkese açık olduğu düşünüldüğünde bu etkileyici bir sayı.

MultiVersus Şimdiden Yerini Sağlamlaştırdı

MultiVersus 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Oyunun oynaması ücretsiz olması, insanların oyunu en azından denemesi için etkili oldu. Bugs Bunny‘nin Game of Thrones’tan Arya Stark’ı yenmesine izin veren bir oyunu kim merak etmez ki? Tabii ki 10 milyondan fazla hesap olması, hepsinin takılıp kaldığı veya oyunu düzenli olarak oynadığı anlamına gelmez.

PlayStation ve Xbox’taki oyuncu sayılarını tamamen bilemiyoruz ancak Steam’e göre oyun son 30 günde ortalama 70.500 oyuncuya ulaştı. Ayrıca MultiVersus’un mikro ödemeleri aracılığıyla ne kadar para kazandığını da bilmiyoruz. Yine de oyunun popülaritesinin yakın zamanda yavaşlaması pek mümkün değil. Betada bile, EVO 2022’de yer almayı başardı.

Bu arada MultiVersus 1. Sezon ile dereceli maçların oyuna ekleneceği ve birçok yeni kozmetiğin de geleceği duyuruldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.