Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MU Legend Bu Yaz Açık Beta Sürecine Giriyor

Webzen tarafından geliştirilmekte olan MU Legend, önümüzdeki yaz açık beta sürecine girecek.

Mu Online’ın geliştiricisi ve yayıncısı olan Webzen, ilk oyunun devamı niteliğindeki MU Legend’ın önümüzdeki yaz dünya çapında açık beta aşamasına gireceğini duyurdu. Ücretsiz olarak oynanabilecek olan oyun, Unreal Engine 3 oyun motorundan gücünü alıyor.

mu legend global kapalı beta

Oyunun hack n’ slash tarzında bir MMORPG olacağını da hatırlatalım. Güney Kore’den çıkmış ilk üç boyutlu MMORPG, MU Legend’ın öncülü olarak kabul edilen MU Online’dı.

Açık betanın başlamasından itibaren dünya çapındaki bütün oyuncular oyuna giriş yapabilecek. Oyunda altı farklı dil desteği bulunacak. Ne yazık ki Türkçe dil desteği bunlardan biri değil. MU oyunları Güney Kore’de uzun bir zamandır severek oynanıyordu. Dünya genelinde aynı anda başlayacak olan açık beta aşamasında, ilk defa birden fazla dil desteği sunulacak.

Açık beta sürecinin başlayacağı güne kadar oyunun denge ayarlarının ince kontrolleri yapılacak, yeni NPC figürler eklenecek ve 3’e 3 modları ile PvP modları faaliyete geçecek. Oyundaki farklı sınıfları incelemek, beta süreci için başvuruda bulunmak ve detayları takip etmek isteyenler buraya tıklayarak resmi internet sitesine gidebilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.