Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MrBeast’ten Dev Çekiliş: 26 Tesla Hediye Ediyor

Dünyanın en popüler içerik üreticilerinden biri olan MrBeast, 26'ncı yaş gününü 26 Tesla hediye ederek kutluyor.

YouTube’da 250 milyondan fazla abonesi bulunan MrBeast ya da gerçek ismiyle Jimmy Donaldson, hiç tartışmasız internet aleminin en popüler simalarından biri. 26’ncı yaş gününü kutlayan fenomen isim, bunun şerefine 26 Tesla‘yı takipçilerine hediye edeceğini açıkladı. Peki, bu çekilişe nasıl katılabilirsiniz?

Yapmanız gereken tek şey, MrBeast’in Instagram gönderisini beğenmek ve yorum yapmak. Ayrıca platformda kendisini takip ettiğinizden emin olmanız gerekiyor. Böylece kazanmanız halinde size mesaj gönderebilir.

MrBeast Tesla Çekilişi 14 Mayıs’a Kadar Devam Edecek

Kazananlar, gönderinin yayına girmesinden yedi gün sonra, 14 Mayıs‘ta açıklanacak. Yine de kazanmanın matematiksel olarak neredeyse imkansız olduğunu kabul etmekte yarar var. Bu yazının yazıldığı sırada gönderinin 8 milyondan fazla yorum var ve bu sayı çekilişin sona ereceği tarihe kadar artmaya devam edecek.

MrBeast tesla çekilişi

MrBeast şu anda YouTube’da en çok abone olunan ikinci kanal. Amerikalı içerik oluşturucunun yüklediği videolar genel olarak yüksek miktardaki para ve değerli eşyaları evsizler, Twitch yayıncıları veya rastgele kişilere bağışlamasını konu alıyor. Kendisi ayrıca pek çok rekor kırma denemesi ile yarışma düzenlemekte olup, bunların sonucunda kazanan kişilere para ödülü de vermekte.

Çok fazla paylaşım yapmıyor, çünkü videolarının hazırlanması biraz zaman alıyor, ancak içerikleri düzenli olarak 100 milyondan fazla görüntüleme alıyor. Öte yandan MrBeast, Prime Video’da kendi yarışma programını düzenlemeye hazırlanıyor. Beast Games adlı programda 1.000’den fazla yarışmacı 5 milyon dolar nakit para ödülü kazanma şansı için karşı karşıya gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.