Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MrBeast’in Prime Video’daki Yarışma Programı Paraya Boğacak!

Dünyanın en popüler içerik üreticilerinden biri olan MrBeast'in Prime Video'da yapacağı yarışma programının para ödülü 5 milyon dolar olacak.

245 milyon aboneli kendi YouTube kanalında gerçekleştirdiği ufak çaplı yarışmalarla pahalı hediyeler ve astronomik para ödülleri dağıtan Jimmy Donaldson, nam-ı diğer MrBeast‘in Prime Video’da kendi yarışma programını düzenlemek için Amazon ile masaya oturduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bugün, söz konusu program hakkında yeni ayrıntılar açıklandı.

MrBeast, Amazon MGM Studios ile bir araya gelerek kendine ait tam teşekküllü bir reality şov yaratıyor. Yapılan açıklamada, Beast Games adlı yarışma programında 1.000’den fazla yarışmacının 5 milyon dolar nakit para ödülü kazanma şansı için karşı karşıya geleceği belirtildi. Henüz bir gösterim tarihi olmayan program, yalnızca Prime Video platformunda yayımlanacak.

MrBeast’in Yarışması 5 Milyon Dolar Ödül Verecek

Donaldson programın sunuculuğunu üstlenecek ve baş yapımcı olarak görev yapacak. Yarışmayla ilgili başka detay açıklanmadı, ancak programın fenomen ismin YouTube programını temel alacağı belirtildi.

mrbeast amazon prime video

Donaldson yaptığı açıklamada “Amacım mümkün olan en iyi şovu yapmak ve YouTuber’ların ve yaratıcıların diğer platformlarda da başarılı olabileceğini kanıtlamak. Amazon bana bunu gerçekleştirmem için gereken sorumluluğu verdi. YouTube topluluğunu gururlandırmayı umuyorum” ifadelerini kullandı.

Amazon tarafından yapılan açıklamada şovun, “televizyon ve yayıncılık tarihinin tek seferde verilen en büyük para ödülü ile şimdiye kadarki en büyük reality yarışma programı” olacağı belirtildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.