Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mortal Kombat 1’i Birinci Şahıs Bakış Açısıyla Oynayabilirsiniz!

Daha önce Fatality'lerin mide bulandırıcı olduğunu düşünüyorsanız, Mortal Kombat 1'i bir de birinci şahıs moduyla oynamayı deneyin.

Bir Mortal Kombat 1 oyuncusu, oyuna birinci şahıs modu ekledi. Midenizin ne kadar güçlü olduğuna ve oyun sırasında şiddete karşı ne kadar duyarsızlaştığınıza bağlı olarak Mortal Kombat, korkutucu derecede gerçekçi Fatality’leri ile son derece mide bulandırıcı olabiliyor. Bir de tüm bu ölüm sahnelerini birinci şahıs bakış açısıyla izlediğinizi düşünün.

Daha önce Ermac’in erken hikaye modu versiyonunu oynanabilir hale getiren ermaccer, Twitter üzerinden Mortal Kombat 1‘e birinci şahıs modu ekleyen bir modun klibini paylaştı. Mod, oyunun arka planını görmenizi sağlıyor. Hangi dövüşçü olarak oynuyor olursanız olun, modu kullanabiliyorsunuz. Ancak, baştan uyaralım; modun videosunu izlemek bile bir hayli rahatsız edici.

Mortal Kombat 1 Birinci Şahıs Modu

Mortal Kombat 1'i Birinci Şahıs Bakış Açısıyla Oynayabilirsiniz!

Twitter’daki kısa klibin yanı sıra ermaccer, YouTube‘da bir Mortal Kombat turnuvasında rekabet etmenin ne kadar zor olduğunu gösteren kapsamlı bir görünüm de paylaştı. Bu sayede oyunun grafiklerinin ne kadar detaylı olduğunu da görme şansı yakaladık. Örneğin, karakterlerin elinde tuttukları telefonların, boş kaplamalardan ibaret olmadığını gördük.

Örneğin, Johnny Cage‘in, kamerayı çekmek yerine sosyal medyayı kullanıyormuş gibi görünse bile, Kameo’su bir yakalama hareketi yaptığında telefonunun aslında açık olduğunu görmek çok güzel. Oyunun, kamera sallantılı olsa bile tüyler ürpertici olmaya devam eden Fatality’lerine bir de birinci şahıs bakış açısıyla bakmak gerçekten çok güzel bir deneyim.

Eğer moda kendiniz bakmak istiyorsanız ermaccer, MK1Hook moduna bir sonraki güncellemede rakibinizin kanının rengini özelleştirme seçeneğinin yanı sıra birinci şahıs modunun ekleneceğini doğruladı. Denemeden önce midenizin boş olduğundan emin olun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.