Mortal Kombat 11 Sinematik Trailer Eşliğinde Duyuruldu!

Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019'da yayınlanacak.

The Game Awards kapsamında dün gece tanıtılan Mortal Kombat 11 konsollar ve bilgisayar platformu için önümüzdeki yıl karşımıza çıkacak.

NetherRealm Studios ve Shiver iş birliği ile geliştirilen Mortal Kombat 11, dün Oyun Ödülleri gecesinde yayınlanan trailer ile duyurulmuş oldu. Aksiyon ve dövüş oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapımda fantastik bir oynanış karşımıza çıkacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım 12 farklı dil desteğine sahip olacak. Ancak bu diller arasında ne yazık ki Türkçe dil seçeneği bulunmayacak.

Yepyeni özel karakterler ile karşımıza çıkacak olan oyunda yeni sinematik hikaye modu 25 yıllık bir efsaneyi devam ettirecek. Yeni grafik motoru ile daha iyi görüntüler sunacak olan yapımda oyuncular karakterlerini özelleştirebilecekler. İz bırakan serinin son oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Mortal Kombat 11 daha gelişmiş grafik ve daha zengin bir atmosfer ile oyunculara sunulacak.

Klasik dövüşçülerden oluşan dev bir kadroyu karşımıza çıkaracak olan oyun Steam’de iki farklı sürüm eşliğinde ön siparişlere açıldı. Oyunun standart sürümü 102.00 TL olurken, Premium Edition sürümü ise 144.00 TL olarak ön siparişlere açılmış durumda.

Oyun 23 Nisan 2019’da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol