Moonlighter’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Moonlighter 29 Mayıs'ta bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Digital Sun tarafından geliştirilen ve 11 bit studios tarafından 29 Mayıs’ta bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Aksiyon ve macera oyunları arasına katılmak için gün sayan Moonlighter’ın çıkış tarihi nihayet belli oldu. Dün yayınlanan bir fragman ile oyun severlere Moonlighter’ın çıkış tarihinin 29 Mayıs olduğu duyurulmuş oldu. Tek oyunculu bir yapı ile karşımıza çıkacak olan yapım grafiklerin kalitesi orta derece olup adeta atari tarzında bir içeriğe sahiptir. İngilizce ve Fransızca dil seçeneklerine sahip olacak olan oyunda belirli bir senaryo üzerinden ilerleyeme çalışacak ve görevleri yerine getirmek için ter dökeceğiz.

Oyun içerisinde ticaret yapacak, düşmanlarla savaşacak ve kendimize uygun bir taktik oluşturacağız. Oyunda kendi silahlarımızı ve zırhlarımızı üretebilecek ve büyülü ekipmanları kullanabileceğiz. 2D grafiklere sahip olan oyunda haritayı karşıdan görecek ve ona göre yönlendirmeler yapacağız. Sürükleyici ve bir o kadar da merak uyandırıcı bir yapıya sahip olan Moonlighter nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak şuan için bilinmiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8

İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 660

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol