Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Moonlight Blade’in Uçma Özelliği Görenleri Büyülüyor

MMO topluluğu tarafından neredeyse kusursuz kabul edilen oyunlardan biri olan Moonlight Blade’deki uçma özelliği görenleri resmen büyülüyor. Şahane oyun dinamiklerine ve grafiklere sahip olan Moonlight Blade’in kapalı beta sürecinin ardından Kuzey Amerika’ya ve Avrupa’ya açılacağı konuşuluyor.

moonlight blade uç

Aslen Kore’li olan oyun Batılı oyuncular tarafından uzun süredir bekleniyor. Kısa bir süre önce Youtube’a yüklenen bir videoda, Tayvan, Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularının yakında açılacağı ve oyuna İngilizce dil desteğinin geleceği ayrıca yeni haritaların da ekleneceği söylenmişti. Korece olarak paylaşılan videoyu hemen aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularının test edildiğini vurgulayan video Batı’daki MMORPG düşkünlerini bir an için yerinden sıçratmayı başarmıştı. Geliştiricilerden gelen açıklamaya göre oyun, 29 Mart 2017 tarihinde kapalı beta aşamasına geçecek ve son sürümü Batı’da da piyasaya çıkacak.

Bir kuş kadar özgürce uçabileceğiniz Moonlight Blade, fantastik dünyanın sınırlarını oldukça zorluyor. 50. seviyeye gelen karakterler için uçma özelliğinin açıldığı oyunda, her bir karakter için kişiselleştirilmiş uçuş animasyonları bulunuyor. Yer çekimine karşı koyabileceğiniz oyundan görüntüleri aşağıdaki ekranda hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.