Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Moonbreaker Astra’s Story Güncellemesi Çıktı: Neler Var?

KRAFTON ve Unknown Worlds, Moonbreaker için yeni bir güncelleme yayınladı. EA 1.2 olarak da bilinen Astra's Story yaması, önemli eklemeler içeriyor.

Subnautica serisiyle tanınan ve 2021’de Güney Koreli video oyunu geliştiricisi Krafton tarafından satın alınan Unknown Worlds Entertainment, Erken Erişim oyunu Moonbreaker için içerik güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor. Bugün çıkan Astra’s Story, yeni Cholek Excavation Site haritasını, oyunun Tales From The Reaches podcast serisinin üçüncü bölümünü ve daha fazlasını içeriyor.

Oyuncular artık Moonbreaker’ın Cholek Culture’a dayalı ikinci haritası olan Cholek Excavation Site‘ta oynayabilirler. Cholek Excavation Site, Cholek tarafından yapılmış devasa, muhteşem heykellerinden oluşan bir koleksiyona sahip. Gözleri güzel, adı ve değeri bilinmeyen cilalı mor değerli taşlardan olan bu heykeller, Cinder için kazı yapan bir Smuggler takımı tarafından ortaya çıkarıldı.

Astra’s Story, Moonbreaker’a Yeni Bir Harita Ekliyor

Moonbreaker Astra's Story

Astra’s Story güncellemesi, yazar Brandon Sanderson’ın yarattığı evren ve karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen oyuncular için Moonbreaker: Tales From The Reaches dinletisinin üçüncü bölümünü sunuyor. Dilerseniz, oyun içinde veya Spotify ve Apple Podcasts gibi dijital platformlarda dinleyebilirsiniz. Yamada öne çıkan bir diğer yenilik de boyama çalışmalarını oyun içinden direkt olarak sosyal medyada paylaşılabilme özelliği oldu.

Deneyimleyen okurlarımızın bileceği üzere sıra tabanlı strateji oyunundaki ekiplerinizi profesyonel dijital boyama araçları ile kişiselleştirebiliyorsunuz. Öyle ki, Boyaları, gerçek bir plastik veya minyatür üzerine uyguluyor gibi hissediyorsunuz. Oyuncular, Astra’s Story güncellemesi ile minyatür boyama yeteneklerini sosyal medyadaki arkadaşlarıyla doğrudan oyun içinden paylaşabilecekler.

İçerik güncellemesi hakkındaki diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkındaki görüşlerimizi öğrenmek için Moonbreaker inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.