Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster ve Intel’den 75 Bin TL Ödüllü PUBG Turnuvası

Toplamda 75 bin TL ödül havuza sahip olan Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası için kayıtlar başladı. Büyük final, 8, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde.

Monster Notebook ve Intel işbirliğiyle düzenlenen Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası‘nın kayıtları başladı. Heyecan verici karşılaşmalara sahne olması beklenen espor etkinliği; 3 açık eleme, açık eleme finalleri ve büyük finalden oluşuyor. Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören turnuvaya bu yıl da yoğun bir katılım bekleniyor.

Intel Monsters Reloaded, amatör veya profesyonel fark etmeksizin her seviyedeki oyuncuya espor heyecanını doyasıya yaşatmaya devam ediyor. Turnuva, açık elemelerle başlıyor. Bo5 formatıyla oynanacak açık eleme, 2 gruba ayrılmış 32 takımı barındıracak.

Intel Monsters Reloaded 2023 Kayıtları Başladı

Grubunda en çok puanı toplayan 8 takım o haftanın açık eleme finaline yükselecek. Toplamda 16 takımın mücadele edeceği açık eleme finalinde ise en çok puan toplayan 3 takım büyük final aşamasına yükselecek. 3 hafta boyunca devam edecek olan açık elemelerin sona ermesiyle 9 takım büyük final biletini almaya hak kazanacak.

Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası

Turnuvanın büyük finali 8, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Büyük finalde, açık elemelerden yükselen 9 takım ve 7 davetli takım 75 bin TL değerindeki ödül havuzu için kıyasıya mücadele edecek. Toplamda 15 maçtan oluşacak büyük final aşaması 3 gün boyunca devam edecek. Turnuvaya katılım başvuruları Monster Notebook’un resmi web sitesi üzerinden yapılabilecek.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Monster Notebook Global Pazarlama Direktörü Birol Sülük, “Türkiye oyun ekosisteminin en sevilen aktörlerinden biri olarak hem ülkemizde hem de globalde espora yatırım yapmaya devam edecek, oyuncuların yanında olduğumuzu onlara hissettirmeyi sürdüreceğiz. Benzersiz müsabakaların yaşanacağı turnuvaya katılacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Açık Eleme Takvimi

  • Açık Eleme 16 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali – 17 Kasım 2023
  • Açık Eleme 23 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali – 24 Kasım 2023
  • Açık Eleme 30 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali – 1 Aralık 2023

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.