Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Oyuncu Monitörü Aryond A32, Avrupa’nın Gözdesi Oldu

Monster Notebook’un kavisli oyuncu monitörü Aryond 32 inç boyutundaki yeni modeli, Avrupalı kullanıcıların en fazla tercih ettikleri oyuncu monitörleri arasında yer aldı.

Monster Notebook, oyuncular ve içerik üreticileri için geliştirdiği kavisli oyuncu monitörü Aryond’un 32 inç boyuttaki yeni modelini, 27 inç’lik modelin fiyatından yalnızca küçük bir farkla kullanıcıların beğenisine sunuyor. Türk şirketten yapılan açıklamaya göre Aryond A32, Avrupa’da en çok tercih edilen kavisli oyuncu monitörleri arasında ön plana çıkarak Amazon Almanya‘da “Amazon’un Seçimi” etiketiyle satıldı.

Monster oyuncu moniörü Aryond A32

Monster oyuncu monitörü Aryond A32, yüksek tempo gerektiren tüm oyun ve programlar için en konforlu bir deneyim sağlıyor. 2K çözünürlüğe sahip monitör, 165 Hz yenileme hızı ve QHD (2560×1440) VA panel ile ön plana çıkıyor. Yüksek piksel yoğunluğu sayesinde keskin görüntü kalitesi oluşturan ürün, 3000 kontrast değeri ve 350 Nit parlaklığı ile yüksek ışıklı ortamda rahat bir çalışma ve izleme olanağı sağlıyor.

Yalnızca 1 ms tepki süresi, 10 HDR oranı ve yüzde 119,9 SRGB profesyonel renk gamı gibi deneyimi maksimize eden özellikler sunan Aryond A32 oyuncu monitörü, AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri tarafından destekleniyor. Model ayrıca standart, film, fotoğraf, RTS, FPS1, FPS2 ve oyun modu olmak üzere 7 çeşit modu bir arada sunuyor.

2K Çözünürlüğe Sahip Aryond A32, 165 Hz Yenileme Hızı Sunuyor

Monster Notebook Aryond 32 inç

Monster oyuncu monitörü Aryond A32 özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Ürün, anti-flicker teknolojisi sayesinde uzun kullanımlar sonucunda gözlerde yorulmaya bağlı olarak ortaya çıkan sulanma ve kaşıntı gibi rahatsızlıkları minimuma indiriyor. 9 cm yukarı ve aşağı hareket kabiliyeti bulunan monitör, 30 derece sağa ve sola dönebiliyor; öne 5 derece, arkaya ise 20 derece ayarlanabiliyor.

Altın kaplama bağlantı tipi sayesinde görüntü ve ses aktarımında maksimum performans sağlayan Pusat Type-C/DP kablo, Aryond oyuncu monitörlerin sağladığı zengin renk kalitesinden taviz verdirmiyor. Monster’ın resmi internet sitesinde 2.499 TL‘ye satılan ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.