Monster Hunter World’ün Ne Kadar Sattığı Belli Oldu!

Monster Hunter World 15 milyon adet kopya satışını geride bıraktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Capcom’un en çok satan oyunu olarak 2020’ye girdiğimiz şu günlerde milyonlara hitap etmeye devam eden Monster Hunter World bugün yeni detaylar ile gündeme geldi. Yapımın ne kadar sattığı ortaya çıktı.

2018 yılında Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen Monster Hunter World 2019’da da PC’ye gelmişti. Hem konsol hem bilgisayar platformun da oyuncular tarafından oldukça beğenilen yapım satış rakamları ile de bu başarıyı gözler önüne seriyor. Daha önce 14 milyon adet satış gerçekleştirdiği ifade edilen yapımla ilgili yeni detaylar karşımıza çıktı.

GamingBolt’un gece saatlerinde yaptığı haber de oyunun ne kadar sattığına dair bazı bilgiler paylaşıldı. Yapılan habere göre Monster Hunter World yayınlandığı günden bu yana tüm platformlarda toplamda 15 milyondan fazla adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Oyunun en büyük ve en çok merak edilen genişlemesi olan Iceborne’de toplamda 4 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Belirtilen bu satış adetleri hem konsol hem de bilgisayar platformu için geçerliymiş.

Yayınlandığı dönem birçok oyun geliştiricisine de ilham kaynağı olan Monster Hunter World 2020’de de başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol