Monster Hunter: World’da Mevsimlik Bir Etkinlik Başlayacak!

Monster Hunter: World oyuncularının yüzünü güldürecek bir etkinlik planlıyor.

Geçen haftanın en çok satan oyunu olan Monster Hunter: World yeni bir etkinlik ile oyuncularının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Capcom tarafından geliştirilen açık dünya oyunu Monster Hunter: World günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Satış rakamları ile sık sık haberlerle yer bulan başarılı yapım, 30 Kasım’da oyuncularına yeni bir etkinlik sunmaya hazırlanıyor. Mevsimlik bir etkinlik ile oyuncularının yüzünü güldürecek olan yapımda çeşitli görevler oyunculara sunulacak. Dünyanın dört bir yanından gelen avcılar ile bir araya gelebileceğimiz bu etkinlikte oyuncular gece görevleri ile karşılaşacaklar. Oyuncular giriş bonusları kazanabilecek ve görevleri de başararak sürpriz ödüllerin sahibi olacaklar. Oyunculara gece yarısı Mayhem görevi de sunulacak. Bu görevde oyuncular Gajalaka salgını ile karşılaşacak ve bu salgının önüne geçmeye çalışacaklar.

13 Aralık’a kadar oyuna giriş yapan oyuncular giriş bonusundan faydalanabilecekler. Oyuncular giriş bonusu olarak iki şanslı kuponun yanı sıra bir kış yıldız bileti kazanacaklar. Bu etkinlik boyunca hemen hemen tüm yayınlanmış etkinlik görevleri oyunculara sunulacak. 17 Aralık’ta etkinlikler sona erecek.

Black Friday kapsamında Steam’de yüzde 34 indirimle 199.00 TL yerine 131.34 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım satışlarını hızla artırmaya devam ediyor. Oyun geçtiğimiz günlerde çeşitli düzeltme ekleri de aldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol