Monster Hunter World, Switch’e Gelmeyecek!

Switch kullanıcıları için kötü haber.

2018’in ilk ayında yayınlanan Monster Hunter World, uzun bir süre satış listelerinde ilk sırada yer alıyordu.

Son dönemlerde satışlarda bir durgunluk yaşasa da milyonlarca kopya satan Monster Hunter World, aksiyon rol yapma oyunları arasında oldukça popüler bir konumda yer alıyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanabilen oyun, yayınlandığı ilk hafta satış listerinde ilk sırada yer aldı. Sonrasında da en çok satan oyunlar arasında ilk 10’de yer aldı. Switch platformu oyuncuları tarafından da sabırsızlıkla beklenen Monster Hunter World, bugün yeni bir gelişme ile gündeme geldi. Capcom tarafından yapılan açıklama ile başarılı oyunun Switch platformuna gelmesi pek de mümkün değilmiş.

İnternet de defalarca kez Switch platformu ile adı anılan yapım, oyuncuları heyecanlandırmıştı. Geliştirici koltuğunda oturan Capcom, yaptığı açıklama ile Monster Hunter World’ün Switch platformuna optimize edilmesi olanaksız dedi. Oyunun mekanikleri ve kontrolleri bakımından oldukça hassas olduğu biliniyor. Konsol ve bilgisayar platformunda kusursuz oynanan yapım rol yapma oyunlarına farklı bir bakış açısı getirdi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol