Monster Hunter World PlayStation 4 Ve Xbox One Platformunda Yeni Bir Güncelleme Aldı!

Monster Hunter World aldığı güncelleme ile PS4 ve Xbox One platformundaki hataları azalttı.

26 Ocak’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanan Monster Hunter: World şu günlerde satış listelerinin ilk sırasında yer alıyor. Geçen hafta ilk güncellemesini duyuran oyun deli gibi satıyor.

Geçtiğimiz hafta gece saatlerinde Capcom tarafından PlayStation 4 için 1.05 sürüm numaralı ve Xbox One platformu için 1.0.0.10 sürüm numaralı güncellemeyi duyurdu. Çok oyunculu deneyime karşı bazı hataları giderdiğini duyuran Capcom, aynı zamanda bazı denge değişiklikleri de yaptı. Denge değişikliği oyunda bulunan iki farklı silah arasında yapıldı. Oyunculara daha fazla zarar veren iki silah dengelenerek daha az hasar vermesi sağlandı.

Capcom oyunun genellikle Xbox One platformunda çeşitli hatalar ile karşılaştığını belirtirken, “ekibimiz Xbox One platformundaki sorunları azaltmak için gece gündüz çalışıyor” açıklamasında bulundu. Ek olarak “oyundaki gecikmelerden dolayı özür diler ve sorunları takip ettiğimizi bildirmek istiyoruz. Sabrınız ve desteğiniz için minnettarız.” diye belirtti.

Yayınlanması ile deli gibi satmaya başlayan Monster Hunter: World, haftalık satış listelerinde ilk sıralarda bulunuyor. Oyunculara bekleneni başarılı bir şekilde veren Capcom, çeşitli güncellemeler ile oyunu daha iyi bit hale getirmek için çalışmalarına devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>