Monster Hunter World: Iceborne’un Yeni Güncellemesi Duyuruldu!

Monster Hunter World: Iceborne hatalarından arındı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz hafta haberlerimizde yer bulan Monster Hunter World: Iceborne 2.5 milyon satış rakamlarını geride bırakmıştı. Oyunculara karlarla kaplı bir harita sunan Iceborne yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyundaki bazı hatalar giderildi.

Capcom’un milyonlarca kopya satan oyunu olan Monster Hunter World 6 Eylül’de aldığı Iceborne genişlemesi ile  yne milyonlara ulaştı. 2.5 milyon oyuncu tarafından satın alınıp oynanmaya başlanan Iceborne genişlemesi bugün de yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Capcom yayınladığı güncelleme ile genişlemedeki küçük problemleri ortadan kaldırmış.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Iceborne yeni bir güncelleme almı.. Gelen güncelleme ile oyundaki küçük hatalar giderilirken, yaşam kalitesinde de çok sayıda iyileştirmeler yapılmış. Ayrıca güncelleme ile oyundaki bazı zırh, silah, kullanıcı arayüzü ve daha fazlası üzerinde değişiklikler yapılmış.

Güncelleme oyun içerisine herhangi bir yenilik getirmezken küçük çaplı hataları giderme oldaklı olarak yayınlandı.

6 Eylül’de konsollarda lansmana çıkan Iceborne’ün yeni güncellemesi şuan indirilebilir durumda yer alıyor.

Dileyen oyuncular güncellemenin detaylarına buradan ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol