Monster Hunter World: Iceborne’ün Fiyatı Ne Olacak?

Monster Hunter World: Iceborne Steam'de ön siparişlere açıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

6 Eylül’de Xbox One ve PlayStation 4 platformundaki oyunculara sunulan Iceborne genişlemesi ilgiyle oynanmaya devam ederken geçen hafta yeni genişlemenin 9 Ocak 2020’de de PC’ye geleceği belli olmuştu. Peki genişlemenin fiyat etiketi nasıl olacak?

Duyurulduğu günden bu yana merak konusu olan Monster Hunter World’ün yeni genişlemesi Iceborne, 6 Eylül’de konsol oyuncularına sunulması ile deli gibi sattı. 2.5 milyon satarak büyük bir başarı elde eden kış temalı genişleme, geçen hafta gelen duyuru ile 9 Ocak 2020’de PC oyuncularına sunulacağı belli oldu. Bilgisayar oyuncuları tarafından beklenen genişleme paketi fiyatı ile adeta yeni bir oyuna bedel olacak.

Steam üzerinde ön siparişlere açılan Iceborne genişlemesi fiyatı ile dudakları uçuklattı. Dileyen bilgisayar oyuncuları Steam üzerinden yeni genişlemeyi 270.00 TL karşılığında satın alabilir ve 9 Ocak itibari ile yeni içeriklere erişebilirler. Karlarla kaplı bir harita üzerinde benzersiz canavarlar ile mücadele edeceğimiz yapım da 14 farklı silah modeline ek olarak yeni hareketler ve kombinasyonlar da karşımıza çıkacak.

Usta Rütbesi adı verilen yeni görev zorluğu ile oyuncular daha sürükleyici bir hal alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol