Monster Hunter World: Iceborne’den Yeni Trailer Geldi!

Monster Hunter World: Iceborne'den detaylı bir trailer geldi.

Konsol ve bilgisayar platformunda 12 milyondan fazla satan Monster Hunter: World şu sıralar yeni genişlemesi olan Iceborne ile anılıyor. Oyuncular yeni genişleme ile bir dizi yeniliklere erişebilecek ve aksiyon dolu anlar yaşayabilecekler.

Geçtiğimiz haftalarda Monster Hunter: World için duyurulan ve oyuncular tarafından beklenmeye başlanan Iceborne genişlemesi oyunculara yeni içerikler sunacak. Xbox One ve PlayStation 4 platformu için 6 Eylül 2019’da lansmana çıkacak olan yeni genişleme, bilgisayar platformu için ne zaman gelecek henüz bilinmiyor. Oyunun ilk büyük genişlemesi unvanına sahip olacak olan Iceborne, oyunculara yei canavarlar, yeni keşfedilecek alanlar, yeni techizatlar ve devasa bir yeni dünya sunacak.

Genişleme ile oyunculara usta bir avcı olabilmek için yeni canavarlarla dolu bir kutu ekosistemi sunulacak. Bu kutup ekosistemin de çeşitli zırh setleri de yer alacak. Ayrıca oyuncular dilerlerse kendi zırhlarını da yapabilecekler. Dün yayınlanan bir fragmanda Iceborne ile karşımıza çıkacak olan bazı yeni canavarlar ve atmosfer gösterildi.

Kış temasına sahip olacak olan genişleme de devasa büyüklükte yer alacak olan canavarlar oldukça zorlayıcı bir yapıda karşımıza çıkacak. Oyuncular bu yaratıkları avlayabilmek için adet ter dökecekler.

Iceborn genişlemesinin yeni trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol