Monster Hunter World: Iceborne’den Detaylar Gelmeye Devam Ediyor!

Monster Hunter World'ün genişlemesine dair detaylar paylaşıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Capcom tarafından duyurulan Monster Hunter World’ün yeni genişlemesi Iceborn oyuncular tarafından merakla beklenmeye devam ederken lansmana doğru gidildikçe yeni bilgiler de oyuncular ile paylaşılmaya devam ediyor.

6 Eylül 2019’da hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak olan Iceborn karlarla kaplı yapısı ile herkesi büyüleyecek. 20 Mayıs’a kadar PlayStation 4’te ücretsiz olan Monster Hunter World yeni genişlemesi ile oyunculara yeni içerikler de sunacak. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz yeni bilgilere göre Iceborn genişlemesi ile oyun içerisinde çeşitli kışlık kıyafetler de gelecekmiş. Oyuncular bu kıyafetler ile karakterlerini farklı görünümlere kavuşturabilecekler.

Yeni genişleme de oyunculara birbirinden farklı görevler de sunulacak. Karlarla kaplı olacak olan Iceborn oyunun dünyasını genişletecek ve oyunculara yeni hikayeler, özellikler, yeni canavarlar sunacak. Ayrıca bunlara ek olarak daha fazla yeni içerikte bizleri bekliyor olacak.

Genişleme ile oyunculara Hoarfrost Reach adında bir bölge de sunulacak. Bu bölgede de oyuncuları yeni ve birbirinden zorlu görevler yer alacak. Habere göre Monster Hunter World’ü bitirdikten sonra oyuncular yeni genişlemeyi oynayabileceklermiş. Oyuncular Master Rank görevlerini tamamladıktan sonra Iceborn görevlerine giriş yapacaklarmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol