Monster Hunter: World, Iceborne İle Daha Zor Olacak!

Monster Hunter: World'e yeni zorluklar gelecek.

6 Eylül’de bilgisayar ve konsol platformu için lansmana çıkmış olacak olan Monster Hunter: World’ün Iceborne genişlemesi oyuncular tarafından merakla beklenirken yeni genişleme hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıldan bu yana 12 milyondan fazla kopya satarak Capcom’u 2018’in en iyi yayıncısı yapan Monster Hunter: World yakında Iceborne genişlemesini alacak. Oyuna karlarla kaplı bir atmosfer getirecek olan Iceborne zorluk bakımından da oyuncuları tatmin edici düzeyde olacakmış. PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Capcom, oyunculardan gelen geri bildirimler kapsamında Iceborne ile Monster Hunter: World’ü daha zorlu bir yapıya kavuşturacakmış. Temel oyuna göre daha zorlu bir yapıyı karşımıza çıkaracak olan Iceborne 6 Eylül’de lansmana çıkacak.

PC Gamer’ın haberine göre oyunun üst düzey yönetmeni ve sanat direktörü olan Kaname Fujioka, oyunculardan gelen geri bildirimlere göre oyuna daha fazla zorluk ve daha fazla mücadele ekleyeceklerini belirtmiş. Oyunculardan gelen istekler doğrultusunda böyle bir karar alan geliştirici ekip Iceborne ile daha zorlu bir oynanış yapısını karşımıza çıkaracakmış.

Karşımıza dinamik bir zorluk sistemi getirecek olan genişleme yeni hikâye içeriklerini çıkaracak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol