Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Hunter World: Iceborne 6.6 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Monster Hunter Worlds: Iceborne için yapılan en son satış rakamı güncellemesi ile 6.6 milyon adet kopya sattığını gösteriyor.

Bu yılın başlarında Monster Hunter World: Iceborne, konsollardan PC’ye geçiş yaptı ve CAPCOM, oyunun Steam sürümünün genişleme paketi ile birlikte daha önce 4 milyon satış rakamına ulaştığını açıklamıştı. Yıl sonuna doğru gelindiğinde ise oyunun 6.6 milyon satış rakamına ulaştığı bildirildi. Oyunun satış rakamları büyük bir ihtimalle 2020 yılı sona erdiğinde 7 milyon satış rakamını geçmesi bekleniyor.

Monster Hunter World Iceborne 6.6 Milyon Satis Rakamina Ulasti 1

CAPCOM daha önce yayınladığı satış rakamları listesinde Monster Hunter Worlds: Iceborne’un 4.4 milyon satış rakamına ulaştığını Mart ayında belirtmişti, daha sonra ise 5 milyonluk satış rakamına ulaşıldığında ise Mayıs ayına gelinmişti. Hem oyunun yeni genişletme paketinin çıkması ile oyuna birçok yeni içerik eklenmesi hem de COVID-19 pandemisi nedeniyle oyuncuların evde kalmasından dolayı hızlı bir şekilde yükselişe geçti.

Kasım 2020 tarihine geldiğimizde ise oyunun mevcut satış rakamları 6.6 milyona ulaşırken, 2020 yılı bittiğinde satış rakamlarının 7 milyonu geçmesi bekleniyor. Belirtmekte fayda vardır ki bu satış rakamları yalnızca Iceborne genişletme paketi için geçerlidir. CAPCOM oyunun temel sürümü için Mart 2020 tarihinde yaptığı açıklamada tüm platformlarda 62 milyon adeti geçtiği duyurulmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.