Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Hunter: World Capcom’un En Çok Satan Oyunu Oldu!

Monster Hunter: World Capcom'un en çok satan oyunu olmuş.

PlayStation 4 ve Xbox One platformuna 26 Ocak 2018’de çıkış yapan ve kısa bir süre içerisinde milyonlara ulaşan Monster Hunter: World, geçtiğimiz haftalarda da bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu.

Monster Hunter World Capcom’un En Çok Satan Oyunu Oldu 2

Konsol platformunda kısa bir sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Monster Hunter: World, bilgisayar platformuna çıkması ile de oyuncuların ilgi odağı haline geldi. Aksiyon rol yapma oyunu olarak adından söz ettiren yapım bilgisayar platformunda da 5 milyon kopya satışlarını devirdi. 9 Ağustos’ta Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan yapım tek oyunculu, çok oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabiliyor. Bünyesinde devasa yaratıklara yer veren yapım aksiyon ve gerilim bakımından oyuncuları tatmin edecek.

199.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam’de satışlarına devam eden yapım günümüzde 5 milyon oyuncu tarafından oynanıyor. Konsol ve bilgisayar platformunda inanılmaz bir gelire imza atan Monster Hunter: World, Capcom’un yaptığı açıklamaya göre en çok satan oyunu olma özelliğine sahipmiş. Birçok farklı platformda incelemeye alınan yapım oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Monster Hunter: World günlük ortalama 270 bin eş zamanlı oyuncuya sahip. Yapım satışlarını yavaş da olsa artırmaya devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.