Monster Hunter World 4K İle PS4 Pro’da Etkileyici Görünüyor!

Monster Hunter World'ün 4K grafikleri ile PlayStation 4 Pro platformunda görüntüleri ortaya çıktı.

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan Monster Hunter World tüm dünyada bugün görücüye çıkıyor. Aylardır adından söz ettiren oyun nihayet bugün PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar platformuna çıkıyor.

Tüm dünya tarafından sabırsızlıkla beklenen Monster Hunter World bugün yayınlanıyor. Geçtiğimiz günlerde beta sürümü ile karşımıza çıkan oyun aldığı inceleme puanları ile de ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu gözler önüne sermişti. IGN, GameSpot gibi birbirinden ünlü oyun inceleme web sitelerinden neredeyse tam puan alan Monster Hunter World şu sıralarda da satış üstüne satış gerçekleştiriyor.

Bu sabah GameSpot tarafından yayınlanan bir video ile oyunun 4K grafikleri ile PlayStation 4 Pro’da nasıl bir performansa sahip olacağını görmüş olduk. Videoda tüm dünyaya tanıtılan ve yeni canavarlardan birisi olan Anjanath’ı avlamak için Switch Axe silah türü ile mücadele verildiği görülüyor. Oldukça etkileyici bir görüntü grafiklerine sahip olan oyun PlayStation 4 Pro platformunda gerçekçi bir deneyim sunacak gibi görünüyor. PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar platformu için duyurulan oyun ne yazık ki Nintendo Switch platformuna şuan için gelmeyecek. Tabii Capcom ilerleyen zamanlarda oyunu farklı platformlar için optimize ederse konsol oyuncuları bu haberi sevinçle karşılayacaktır.

Dilerseniz aşağıdan oyunun PlayStation 4 Pro platformunda 4K olarak nasıl oynandığını izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol