Monster Hunter: World, 20 Mayıs’a Kadar PS4’te Ücretsiz Oldu!

Monster Hunter: World PS4 oyuncuları için 20 Mayıs'a kadar ücretsiz.

Capcom’un 12 milyondan fazla satan oyunu olarak adından söz ettiren Monster Hunter: World geçtiğimiz günlerde aldığı The Witcher güncellemesi ile şu sıralar oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

The Witcher ile Geralt’ı oyunculara sunan Capcom, yakında Iceborn içeriklerini de karşımıza çıkaracak. 6 Eylül’de lansmana çıkacak olan Iceborn oyunculara yeni içerikler ile sürükleyici bir atmosfer sunacak. Kış temalı bir yapıya bürünecek olan yapım şu sıralar ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Kısa sürede hem konsol hem de bilgisayar platformunda milyonlarca adet kopya satan yapım, 20 Mayıs’a kadar ücretsiz oldu.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile Capcom,  Monster Hunter: World’ü 20 Mayıs’a kadar PlayStation 4 oyuncularına ücretsiz olarak sunuyormuş. Capcom ve Sony arasındaki özel anlaşma dolayısıyla ücretsiz olan yapım, bilindiği üzere ilk içerikleri de alan platform. Monster Hunter serisi ile günümüze kadar 54 milyondan fazla kopya satmayı başaran Capcom, attığı bu adımla PS4 oyuncularının yüzünü güldürüyor.

Trial versiyon olarak oyunculara sunulan yapım, 20 Mayıs’a kadar PlayStation Store üzerinden temin edilebilecek ve ücretsiz olarak oynanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol