Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Hunter Rise Game Pass’e Geliyor!

Capcom'un sevilen avcılık oyunu Xbox Game Pass sistemine dahil edilecek.

Monster Hunter Rise, Capcom için bir başka hit. Ana hat Monster Hunter oyunlarındaki altıncı giriş, Nintendo Switch’te iki haftadan kısa bir süre içinde beş milyon birim sattı ve bu yılın başlarında Steam aracılığıyla PC’de piyasaya sürüldükten sonra, bu satışlar Ağustos’a kadar 11 milyonun üzerine çıktı.

Monster Hunter Rise’ın 20 Ocak‘ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve hem PC hem de Xbox Game Pass’te piyasaya sürüleceğini söyleyen Insider Gaming’den Tom Henderson sayesinde yaklaşmakta olan PlayStation ve Xbox sürümleri hakkında birçok bilgi edindik. Oyunun yeni nesil konsol sürümleri “4K 60 FPS” ve “3 Boyutlu Uzamsal Ses” içerecek.

Monster Hunter Rise 20 Ocak’ta Game Pass’te!

Monster Hunter Rise

Bu öğleden sonra, basit bir hata gibi görünen bir nezaket sayesinde ilk resmi onayımızı aldık. Xbox’ın Almanya’daki Twitter hesabı, Monster Hunter Rise’ın Xbox ve Game Pass’e 20 Ocak’ta geleceğini doğrulayan bir gif yayınladı. Bu gönderi o zamandan beri silindi ancak Gematsu bizim için hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almayı başardı.

Hem Henderson hem de Gematsu, 8 Aralık’ta yayınlanacak olan The Game Awards 2022’de gerçek bir duyurunun yapılabileceğini bildirdi.

Ayrıca bu ayın başlarında onaylanan yaklaşan Monster Hunter mobil oyunu hakkında daha fazla haber de alabiliriz. Capcom, PUBG Mobile, COD Mobile ve Honor of Kings gibi oyunlar yapma konusunda kapsamlı deneyime sahip olduğu bir platform olan mobil cihazlar için yepyeni bir Monster Hunter oyunu oluşturmak üzere Tencent’in Timi Studio ile ortaklık kurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.