Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 3, Bu Ay Sonunda Xbox Game Pass’e Ekleniyor!

Tom Henderson'ın iddiasına göre Microsoft, Call of Duty: Modern Warfare 3'ü bu ayın sonunda Xbox Game Pass'e eklemeyi planlıyor.

Game Pass üyelerinin uzun zamandır hayalini kurdukları şey nihayet gerçek oluyor. Insider Gaming’den Tom Henderson’a göre Microsoft, Call of Duty: Modern Warfare 3‘ü bu ay içinde abonelik hizmetinin kütüphanesine eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen yapım, Xbox Game Pass’e gelecek Call of Duty oyunlarının ilki olacak.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Modern Warfare 3, genel olarak beğenilse de, oldukça kısa olan campaign modu ve donuk hikaye anlatımı ile olumsuz eleştiriler aldı. Microsoft, bir yandan Call of Duty oyunlarını servise getirirken, diğer taraftan da Game Pass’in fiyatında ve abonelik yapısında değişikliğe gidiyor.

Modern Warfare 3 Game Pass Kütüphanesine Geliyor

modern warfare 3 game pass

Platformun fiyatı Türkiye dahil bazı bölgelerde yüzde 50’ye varan oranlarda arttı. 10 Temmuz’dan itibaren Xbox Game Pass Ultimate aylık 209 TL’den 309 TL‘ye yükselecek ve bu da 100 liralık bir artış anlamına geliyor. PC Game Pass abonelikleri ise aylık 159 TL’den 209 TL‘ye yükselecek. Fiyat artışlarının yanı sıra ilk gün eklenen oyunlara erişimin olmadığı bir standart üyeliğin de sunulması planlanıyor.

Insider Gaming’in haberinde Modern Warfare 3’ün Game Pass’e ne zaman geleceği belirtilmese de, bu ayın sonunda eklenmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy de dahil olmak üzere eski Activision oyunlarının bu ayın sonlarında abonelik hizmetine gelmeye başlanacağı iddia edilmişti. Modern Warfare 3’ün Xbox Game Pass’e gelecek olması hakkında ne düşüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. FarukBeY

    İnşallah tüm seri gelir.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.