Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 2’de Ghost’un Maskesiz Hali Keşfedildi!

Dikakt edin, bundan sonra Ghost'a asla aynı gözle bakmayacaksınız.

Bir Modern Warfare 2 veri madencisi, Ghost’un maskesiz yüzünü ortaya çıkaran ve bize karakterin maskenin altında nasıl göründüğüne dair bir ilk bakış sağlayan bir karakter modeli keşfetti.

Ghost’un Call of Duty‘de bulunduğundan beri, tek derdi yüzünü asla göstermemesiydi. Karakterin eski versiyonunun yüzünü asla görememiş olsak da, Ghost’un yeniden başlatılan oyun serisinde sıfırdan tasarlanan versiyonu, Modern Warfare 2 kampanyası sırasında neredeyse yüzünü gösteriyordu ancak tabii ki aksiliklerden dolayı göremiyorduk.

İşte Modern Warfare 2’nin Maskesiz Ghost’u

Modern Warfare 2

Ghost’un yüzü şu anda Call of Duty evreninde en yakın korunan sırlardan birisi. Eğer Infinity Ward, Ghost’un görünüşünü bir sonraki Modern Warfare oyunundaki büyük bir ana kadar gizli tutmaya çalışıyorsa, yüzünü gösteren karakter modellerini oyundan kaldırması gerekirdi.

PCGamesN tarafından bildirildiği üzere, Reddit yazarı Crafty-Astronomer905 oyunun dosyalarını incelemiş ve Ghost’un maskesiz bir versiyonunu bulmuş gibi görünüyor. Ghost, oyunun kampanyasının sonlarına doğru kafatası maskesini kısaca çıkardığı ara sahneden geliyor. Ara sahnede Ghost’un yüzünü göremiyoruz ama sonuçta yüz tamamen modellenmiş.

Ghost’un huysuz sesi ve gizemli tavrı göz önüne alındığında, saçına oldukça iyi bir zaman harcayan normal bir adam gibi göründüğünü görmek biraz şaşırtıcı geldi açıkçası. Şaşırtıcı olmayan şey ise Ghost’un Modern Warfare 2 için karakteri seslendiren ve hareket yakalayan Samuel Roukin’den sonra açık bir şekilde modellenmiş olması.

Ghost’un gerçek yüzüne gösterilen tepkiler beklediğiniz gibi oldu. Reddit gönderisinin altındaki en beğenilen yorumlardan biri, “Bu kesinlikle bir Simon’a benziyor” ifadeleri ile olayı özetledi ve bu da bir grup The Inbetweener dizisi referansına yol açarken, diğer Reddit kullanıcıları Ghost’un iddia ettiği kadar çekici olup olmadığını tartışmaya başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.