Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 2'nin çıkış tarihi nihayet açıklandı.

Activision ve geliştirici Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare 2 çıkış tarihini açıkladı. Modern Warfare favorisi Simon “Ghost” Riley de dahil olmak üzere oyunun ana kadrosunun çizimlerini gösteren yeni bir tanıtım videosuna göre, oyun Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Modern Warfare 2 çıkış tarihi haricinde ayrıca Geoff Keighley’in sunacağu Summer Game Fest 2022 başlamadan birkaç gün önce, 8 Haziran‘da oyunun detaylı bir sunumu da yapılacak. Ayrıca açık betaya erken erişim, Call of Duty: Modern Warfare 2 çapraz nesil paketini ön sipariş veren herkes için bir avantaj olacak. Oyunun betası muhtemelen yine sadece PlayStation oyuncularına açık olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi

Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi
CoD: MW 2, Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2, 28 Ekim 2022’de çıkış yapacak. Ayrıca bu para verip oynayacağımız son Call of Duty oyunu olabilir çünkü bildiğiniz gibi Activision neredeyse Microsoft tarafından satın alınmak üzere. Call of Duty oyunlarının çok platformlu kalacağı söylendi ancak bu tür avantajlar gelecekte Xbox Game Pass abonelerine neredeyse kesinlikle aktarılacak.

Modern Warfare 2, Infinity Ward’ın 2007’de Call of Duty 4: Modern Warfare ile başlayan alt markayı yeniden yapılandırması olan 2019’daki Call of Duty: Modern Warfare’in doğrudan devamı niteliğinde olacak. Activision, 2019 Modern Warfare’in bugüne kadarki en başarılı Call of Duty oyunu olduğunu söyledi. Nisan ayında Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 adlı yeni Call of Duty oyununun adını ve logosunu ilk kez göstermişti.

Modern Warfare 2 çıkış tarihi ile muhtemelen Warzone 2’nin çıkış tarihi de belli oldu. Orijinal Call of Duty: Warzone, Mart 2020’de piyasaya sürüldü ve Modern Warfare’in bir parçasıydı. O zamandan beri Activision ve geliştirici Raven Software, Warzone’u Call of Duty: Black Ops: Cold War ve Call of Duty: Vanguard içeriğiyle güncelledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.