Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 2’nin Resmi Logosu Tanıtıldı

Infinity Ward, sosyal medyadan Call of Duty Modern Warfare 2'nin resmi logosunu paylaşarak, oyun üzerinde çalıştığını resmen açıkladı.

Call of Duty oyunları geliştirilen stüdyolardan biri olan Infinity Ward, nihayet Modern Warfare 2 duyurusunu yaptı. Heyecanla beklenen oyunun resmi logosunu sosyal medyadan kez paylaşan şirket, herkes tarafından bilinen, ancak bir türlü resmi olarak duyurulmayan bu projeyi tam anlamıyla onaylamış oldu.

Call of Duty Modern Warfare 2, 2019’da yeniden başlatılan Modern Warfare‘ın doğrudan devamı olacak. Yani 2009 yılında piyasaya sürülen aynı isimli CoD oyununun remastered sürümü değil. Bununla birlikte resmi logo dışında oyunun hangi modları içereceği, hangi platformlarda oynanacağı veya hikayesi hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı.

Activision Blizzard, Infinity Ward’ın duyurusundan birkaç gün önce Modern Warfare 2‘nin “seri tarihindeki en gelişmiş deneyim” olduğunu ve 2022 sonbaharında piyasaya sürülmesinin planlandığını söylemişti. Oyunun, şu anda geliştirilmekte olan Warzone 2 ile eşzamanlı olarak çıkması bekleniyor.

Öte yandan bir sonraki Call of Duty oyunu, seri tarihinde yeni bir dönemi başlatabilir. Daha önce bildirdiğimiz gibi Activision, artık her sene yeni bir CoD oyunu çıkarmayabilir. Her oyun arasında en az 2-3 yıllık bir süre bırakmayı planlayan şirket, bu sayede geliştirmeden sorumu Infinity Ward, Sledgehammer Games, Treyarch ve Raven stüdyolarına biraz nefes aldıracak.

Modern Warfare 2, Bu Sene Piyasaya Sürülecek

modern warfare 2 duyuruldu

Oyunun dünyasının en büyük markalarından biri olan Activision Blizzard, bu yılın başlarında 68.7 milyar dolara Microsoft’a satılmıştı. Yatırımcılar tarafından onaylanan anlaşma ABD’deki düzenleyici kurumlardan geçer alırsa Call of Duty, World of Warcraft, Diablo ve Overwatch gibi milyarlarca dolarlık oyun serileri Xbox Studios çatısı altına geçecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.